De Opera System ALL Black combineert ultieme snelheid met hoge precisie. Scan een model in minder dan 6 seconden met een nauwkeurigheid van 7µ.
Ook het maken van een kopie prothese is geen probleem. Met slechts 2 clicks heeft u een perfecte kopie van een bestaande prothese.
Met snel ontwikkelende software en hoge technische kwaliteit heeft u een apparaat in huis dat toekomst bestendig is.
Met ondersteuning van Opera System en van de Hoef Dental, mocht u het toch nodig hebben.
Voordelen:
Voor meer informatie bel met Jan Joost van de Hoef: +31 (0)35 6028384
De MACH 2 brengt de scanner in het AI tijdperk. Licht gewicht, intuitieve software en uitgebreide communactie mogelijkheden.AI gestuurde resultatenContactloze besturing van softwarePatient communicatie softwareOrtho simulatie en mondgezondheid3 jaar garantieScan ruimte: 16 mm × 12 mm × 22 mm240 gram handstukScant tandenboog in 25 sec